Схована схожість: Ольга Фреймут спростувала сімейні міфи на святковому фото

Шоу бізнес

Ольга Фреймут, відома телеведуча, яка багато років вела програму “Ревізор”, а тепер активно ділиться своїми знаннями про етикет, завжди тримала своє приватне життя в таємниці. Здебільшого уникаючи публікації фотографій з родиною, вона несподівано порушила цю традицію напередодні дня народження своєї сестри Юлії.

24 серпня цього року, в день народження Юлії, Фреймут відмовилася від своїх звичних обмежень і поділилася рідкісним фото з молодшою сестрою. На фото вражає їхня схожість — Ольга та Юлія виглядають як дві краплі води, хоча одна з них блондинка, а інша брюнетка. Ми бачимо їх обох у чорних сукнях, з відкритим і розпущеним волоссям.

Ольга Фреймут із сестрою Юлією / instagram.com/freimutolia/

Ольга з глибоким почуттям написала під фото: “Найкращі побажання найкращій сестрі у світі. З днем народження, Юля! Твоє значення для мене неможливо переоцінити”.

Ольга Фреймут із сестрою Юлією / instagram.com/freimutolia/

Натомість 31-річна Юлія також висловила свої почуття з приводу її дня народження. Ольга відповіла на це повідомлення, сказавши: “Нехай твоє життя буде сповнене щастя, моя маленька сестричка. Ти надихаєш мене і я завжди пишаюся тобою”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress