Смерть чи втеча? Подробиці зникнення Рамзана Кадирова

Світ

Під час обговорення інформації про лідера Чечні Рамзана Кадирова в ЗМІ з’явилися чутки про його можливу смерть. У неділю, 17 вересня, його літак був помічений у московському небі.

За попередніми даними, літак Кадирова перебував у Москві протягом трьох днів, починаючи з 15 вересня. Однак, за інформацією з сайту ресурсу “ЧК-ОГПУ”, ввечері 17 вересня він вилетів у напрямку Грозного, столиці Чеченської Республіки.

“У неділю ввечері літак Рамзана Кадирова вилетів з Москви в напрямку Грозного. Над Махачкалою був вимкнений транспондер”, – йдеться в повідомленні.

За даними служби відстеження польотів, літак чеченського лідера залишив повітряний простір Москви о 19:45. При цьому за пів години до цього в небі російської столиці також були помічені два невпізнаних вертольоти — вони прибули з Кремля в аеропорт Внуково, і їхнє перебування було дуже короткочасним, відзначили представники ВЧК-ОГПУ.

“Можливо, це пов’язано з подіями, що відбуваються в Центральному комітеті лояльності Кремля. Можливо, важливі посади поїхали в Грозний, тому транспондер літака Кадирова RA-73417 був відключений”, – йдеться в повідомленні.

Подробиці зникнення Рамзана Кадирова

Зазначається, що вперше про літак Кадирова стало відомо в небі над Астраханню, близько 21:15 в районі Калмикії. Ймовірно, це був аварійний захід на посадку, оскільки зазвичай при заході на посадку на військові аеродроми в цьому регіоні обов’язково вмикають транспондери. Потім літак Кадирова спокійно пролетів над Каспійським морем з вимкненим транспондером. Його знову увімкнули близько 22:00, коли літак знижувався біля Махачкали.

“Ця траєкторія польоту вказує на приземлення в аеропорту Грозного. Якщо Кадирова не було на борту, не виключено, що когось із Кремля доставили туди на його літаку”, – підсумовує ЧК-ОГПУ.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress