Смілива сповідь Позитива: Боротьба з хворобою протягом 3 років

Позитив, український артист, нещодавно розповів про своє особисте життя в інтерв’ю на шоу ЖВЛ. Музикант розповів, що вже три роки бореться з депресією, яку, на його думку, спровокували щільний робочий графік, недосипання та постійні нерви.

Попри складність своєї ситуації, Позитив перебуває на шляху до одужання та отримує велику підтримку від близьких людей. Сюди входять його сім’я і друзі, які підтримують його в цій важкій боротьбі. Крім цього, співак знайшов розраду в романтичних стосунках з Юлією Сахневич, яка була його танцювальною партнеркою на шоу “Танці з зірками”. Хоча співак не підтверджує ці чутки, він заявив, що хоче віддати своїй коханій найкраще, і навіть розглядає можливість організації весілля, яке б відповідало її мріям.

Позитив, український співак, зізнався, що відчуває величезну любов до своєї невідомої партнерки. Хоча він не підтвердив, що ця жінка — Юлія Сахневич, співак висловив бажання одружитися з нею і зробити весілля її мрії реальністю. “Я готовий до сімейного життя і хочу зробити все можливе, щоб забезпечити щастя моїй коханій”, – сказав він з посмішкою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress