Соцмережі вибухнули неоднозначною реакцією на святкове фото Алли Пугачової

Алла Пугачова, культова російська співачка та акторка, відсвяткувала свій 74-й день народження 15 квітня і поділилася в соціальних мережах фотографією, на якій вона зображена великим планом. Однак зображення викликало неоднозначну реакцію шанувальників: одні висловили захоплення її красою, а інші розкритикували результати її нещодавньої пластичної операції.

На фото обличчя Пугачової виглядало перекошеним, з помітними шрамами від хірургічних втручань під очима і неприродно великими губами. Деякі шанувальники поспішили похвалити її зовнішність, в той час, як інші висловили занепокоєння тим, наскільки вона змінила свої природні риси.

Знімок з екрана нового фото Алли Пугачової викликав бурхливі обговорення.

Попри суперечки навколо її нового образу, Пугачова скористалася можливістю подякувати своїм шанувальникам за їхні привітання з днем народження, написавши: “Дякую всім, хто привітав мене з днем народження. Здоров’я вам, процвітання, вірності своїм надіям і мріям”.

Реакція в соціальних мережах була неоднозначною: багато шанувальників висловлювали свою любов і захоплення співачкою, в той час, як інші критикували її за те, що вона не була віддана собі. Деякі коментатори навіть припустили, що фотографія була відфотошоплена або що це не справжній акаунт Пугачової.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress