Софія Стеценко: маленька акторка, яка завоювала серця глядачів в “Сватах”

Софія Стеценко, талановита українська актриса, можливо, ще не стала загальновідомим ім’ям, але в індустрії розваг на неї точно варто звернути увагу. З юних років вона прикрашає екрани своїми видатними акторськими здібностями. У ніжному віці 7 років Стеценко отримала роль маленької Женьки Ковальової у 3 та 4 сезонах популярного серіалу “Свати”.

Роль Женьки, якій довелося жити з бабусею та дідусем, поки батьки були у від’їзді, була просто неймовірною. Її гра отримала високу оцінку, і вона швидко стала улюбленицею фанатів. Шанувальники вийшли в соціальні мережі, щоб висловити своє захоплення молодою актрисою.

Фото: соціальна мережа

Окрім ролі у “Сватах”, Стеценко також знялася у повнометражній комедії “Новорічні свати”, де зіграла онуку Будко та Ковальових. Вона також продемонструвала свої кулінарні здібності в телевізійному кулінарному шоу “Свати біля плити”. Стеценко також знімалася в інших телесеріалах, серед яких “Ластівчине гніздо” та “Шукаю дружину та дитину”.

Нещодавно Стеценко поділилася кількома фотографіями у своєму блозі в Instagram, показавши, наскільки сильно вона змінилася з часів своєї ранньої акторської кар’єри. На світлинах вона зображена у рожевому сарафані та з природним, без макіяжу, виглядом.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress