Сомнолог: користь голого сну для поліпшення самопочуття, та фізичного здоров’я

Клінічний психолог та сомнолог, Олексій Мелехін, повідомив про користь голого сну для поліпшення самопочуття, емоційного та фізичного здоров’я, а також для зміцнення близькості з партнером.

За останніми дослідженнями вчених, Мелехін стверджує, що сплячі оголеними парами щасливіші відносинами, оскільки контакт шкіри-до-шкіри сприяє виробленню гормонів любові та прихильності, зокрема окситоцину. Це зменшує рівень стресу та тривоги, а також ризик розвитку діабету другого типу та стрибків артеріального тиску, повідомив сомнолог.

Ще однією неочікуваною перевагою голого сну, про яку згадував Мелехін, є профілактика різних захворювань та поліпшення терморегуляції організму.

Експерт заявив, що не перегрівання статевої системи корисно з точки зору інфекцій у чоловіків, оскільки це допомагає підтримувати її ефективність. Як повідомляє bb.lv, у жінок також корисно уникати передавання та стискування, що забезпечує профілактику грибкових інфекцій.

Спеціаліст, який вивчає сон, зауважив, що спання без одягу допомагає людині швидше заснути та перейти до глибокої фази сну. Це може призвести до покращення енергії та здоров’я людини.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress