Співачка Анастасія Приходько розповіла про боротьбу зі серйозною хворобою: що відбувається з артисткою

Анастасія Приходько, відома співачка, нещодавно розповіла про свої серйозні проблеми зі здоров’ям. У своєму Instagram артистка поділилася, що останні два місяці бореться з важкою хворобою та її ускладненнями. На жаль, хвороба призвела до втрати слуху, що є нищівним ударом для будь-якого музиканта.

“Я дуже сильно захворіла, і це були важкі два місяці. Як для музиканта, мій слух – це все, але, на жаль, нічого не допомагає. Я навіть пройшов процедуру промивання носової порожнини під назвою “зозуля” під наглядом лікаря. Це був жахливий досвід, але зі слухом це не допомогло”, – зізнається Приходько.

Зображення: instagram.com/prykhodko_official

Попри те, що співачка перепробувала кілька препаратів, зокрема, ” Дексаметазон”, жодних покращень не відбулося. У відчаї вона звернулася до народної медицини в пошуках можливого лікування. Однак вона не впевнена в тому, яка саме хвороба її спіткала, а всі три тести на COVID-19 виявилися негативними.

Зображення: instagram.com/prykhodko_official

“Здається, нічого не допомагає. Я навіть пробувала народну медицину. Хвороба люта і наздогнала мене, але я знаю, що це не COVID-19”, – поділилася художниця.

Боротьба Анастасії за здоров’я розбиває серце, і ми сподіваємося, що вона незабаром отримає належне лікування.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress