Співачки-зрадниці Ані Лорак та Таїсії Повалій отримали жорстку критику від Євгена Кошового

Шоу бізнес

Комік і зірка “Кварталу 95” Євген Кошовий висловився про дії співачок-зрадниць Ані Лорак і Таїсії Повалій. За словами Кошового, зрадникам не місце в Україні, і їх тут ніхто не чекає. Він вважає, що співакам, які виступають для кремлівського режиму, не місце в українському суспільстві, а їхні дії є зрадою країни, яка зробила їх відомими.

Кошовий також розкритикував Світлану Лободу, яка, на його думку, почала говорити про Україну лише після від’їзду з Росії. Комік не вірить у її патріотизм і вважає, що вона пожертвувала гроші на благодійність лише як спосіб звести рахунки за свої минулі вчинки.

Коли конфлікт між Росією та Україною переріс у повномасштабну війну, Лобода не відразу визначилася зі своєю позицією. Однак пізніше вона продемонструвала підтримку України, пройшовшись вулицями, що зазнали бомбардувань з боку Російської Федерації. Проте ходили чутки, що вона була готова виступити перед росіянами в Дубаї.

Коментарі Кошового щодо дій співачок є відображенням сильних патріотичних настроїв, які існують в Україні. Країна роками бореться за свою незалежність, і дії тих, хто виступає для агресора, розцінюються як зрада українського народу.

Джерело фото: у вільному доступі в Інтернеті

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress