Справа про смертельну стрілянину: Окружний прокурор відмовився переслідувати Алека Болдуїна

У жовтні 2021 року на знімальному майданчику фільму “Іржа” сталася смертельна стрілянина, в результаті якої загинула кінооператорка Галина Хатчінс. Відповідно до звинувачення, Алеку Болдуіну пред’явлено два звинувачення у ненавмисному вбивстві.

Мері Кармак-Алтвіс, Окружний прокурор Санта-Фе, яка звинуватила Алека Болдуіна у ненавмисному вбивстві, відмовилась від судового процесу. У середу вона оголосила про призначення Карі Морріссі та Джейсона Льюїса новими спеціальними прокурорами у цій справі.

У своїй заяві вона повідомила про відставку з метою “зосередження на більш широких потребах громадської безпеки” у штаті Нью-Мексико.

Окружна прокуратура Санта-Фе заявила, що значний досвід Морріссі та Льюїса в проведенні судових процесів допоможе штату забезпечити справедливість для Галини Хатчінс. Також буде гарантовано, що всі жителі Нью-Мексико несуть відповідальність за законом.

Голлівудського актора звинувачують за двома пунктами у ненавмисному вбивстві через смертельну стрілянину в операторку Галину Хатчінс на знімальному майданчику фільму “Іржа” у жовтні 2021 року.

Він не визнав себе винним за обома звинуваченнями.

Наступного разу Болдуін має з’явитися в суді 3 травня на двотижневе попереднє слухання, під час якого буде вирішено, чи достатньо доказів для передачі справи до суду.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress