Спроба Вілла Сміта повернутися: як він планує відновити свій статус кінозірки.

Через рік після того, як ляпас потряс всю кінематографічну індустрію, Вілл Сміт готується повернутися до своєї акторської кар’єри.

Попри те, що зірка фільму “Люди в чорному” не з’являлася на публіці протягом 12 місяців після того, як він вдарив ведучого Кріса Рока на церемонії вручення премії “Оскар” минулого року, він готується до своєї першої акторської роботи після цього інциденту, який став гучним в усьому світі і досі не залишається без уваги в новинах. За джерелами, Сміт бажає відновити свою комерційну добросовісність і готовий знятися у фільмах “Погані хлопці 4” від Sony та “Форсаж” від Netflix.

Ця позиція відрізняється від двох попередніх фільмів Сміта – “Король Річард” від Warner Bros. та “Емансипація” від Apple, які вважалися сезонними хітами, а не студійними блокбастерами. Хоча “Король Річард” зібрав помірні касові збори (39 мільйонів доларів по всьому світу), він заробив менше, ніж були витрати на його виробництво (40 мільйонів доларів), включаючи остаточну зарплату Сміта. Зарплата Сміта зросла, коли Warner Bros. вирішила випустити “Короля Річарда” одночасно в кінотеатрах та на HBO Max, і студія виплатила зірці весь його бонус як компенсацію за зміну планів дистрибуції.

Вілл Сміт вдарив Кріса Рока просто під час церемонії “Оскар”. Зображення: Associated Press

Навіть якщо продаж квитків на фільм “Король Річард” був середнім, Сміт отримав нагороду “Оскар” за найкращу чоловічу роль за цю стрічку. Зворотно, “Визволення” не отримало жодної номінації на “Оскар”, в тому числі за найкращу чоловічу роль, хоча Сміт отримав гонорар у розмірі 35 мільйонів доларів за цей фільм.

Але після скандалу керівники студії не поспішали відновлювати співпрацю зі Смітом, хоча він був одним з провідних зірок у цій галузі. “Всі чекали, хто кліпне перший”, – зауважує високопосадовий працівник великої студії, який наразі не бажає співпрацювати зі Смітом. “Не сама дія, але наслідки після неї – ось що грає роль”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress