Статус іноземного агента їх не зупинить: Пугачова і Галкін продовжують подорожі та не планують продавати замок

Шоу бізнес

Нещодавнє рішення Замоскворецького суду Москви про збереження за Максимом Галкіним статусу іноземного агента не вплине на спосіб життя Алли Пугачової та її родини, повідомляють надійні джерела. Попри рішення суду, відома співачка й актор не мають наміру обмежувати свої поїздки до Росії або продавати свій заповітний замок у селі Грязь.

Безсумнівно, і Галкін, і Алла Борисівна сподівалися на сприятливий результат щодо зняття з нього статусу іноземного агента. Однак вони також усвідомлювали ймовірність відмови, тому й звернулися до суду. Як наслідок, вирок суду не став для них шоком.

Щодо їхнього родинного маєтку, то інсайдери підтверджують, що ніяких суттєвих змін не передбачається. Близькі до примадонни люди стверджують, що вони з чоловіком вклали в замок надто багато особистих та емоційних зусиль.

“Замок був ретельно пристосований до їхніх унікальних смаків і бажань. Продавати його — це все одно, що розлучатися з фрагментом їхнього життя. Пугачова категорично проти такого кроку. Сім’я не планує нічого продавати, принаймні, в найближчому майбутньому”, – розповідає джерело.

Більш того, цілком ймовірно, що зіркове подружжя продовжить оскаржувати статус Галкіна як іноземного агента, можливо, подавши апеляцію до Московського міського суду.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress