...

Суперечки навколо Руслани та Євробачення 2023: Що відомо вже зараз?

Руслана, відома українська співачка і переможниця пісенного конкурсу «Євробачення-2004», опинилася в центрі нещодавнього скандалу, пов’язаного з її участю в майбутньому пісенному конкурсі «Євробачення-2023». Захід, який разом з Україною проходить у Великій Британії, викликав суперечки щодо ймовірного виключення Руслани з остаточного складу учасників шоу.

Попри попередні повідомлення про те, що Руслану запросили виступити у фіналі «Євробачення-2023», тепер з’ясувалося, що представники співачки заперечують отримання такого запрошення. Креативний продюсер співачки Герман Ненов раніше запевняв, що Руслана з’явиться у фіналі зі «спеціальною місією». Однак команда співачки заявила, що їм нічого не відомо про таку домовленість.

За два тижні до фіналу представники Руслани спростували інформацію про те, що 13 травня, в день фіналу, вона виступатиме з Києва. Вони заявили, що співачка залишиться в Ліверпулі, де проходить захід, і що вона не готується до виступу з Києва.

Відсутність імені Руслани у списку українських зірок, які виступатимуть на «Євробаченні-2023», викликала ажіотаж у ЗМІ, багато хто ставив під сумнів причини її виключення. Тіна Кароль, Вєрка Сердючка та інші артисти, які виступали на торішньому шоу, прикрашатимуть сцену, але ім’я Руслани помітно відсутнє.

Джерело фото: instagram.com/ruslana.lyzhychko/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!