Світлана Лобода розповіла про переживання через свою зовнішність: відверте інтерв’ю

Українська співачка Світлана Лобода відверто зізналася, що її зовнішність не відповідає ідеалу краси, який нас вважають суспільство. Хоча вона має великий шанс на успіх завдяки своєму незвичному і яскравому вигляду, Лобода признала, що часто переживає через свій ніс, який вона вважає неперфектним.

Щоб виглядати ідеально на фото, Світлана дуже вимоглива до фотографів, з якими працює, і намагається знайти найбільш вигідний ракурс для зйомки. Це може бути важко для неї, оскільки її обличчя є “радикальним”, як вона сама його назвала.

Нескладно помітити, що Лобода не є сторонником пластичної хірургії. Вона неодноразово заявляла, що не хоче піддаватися ризику змінювати своє обличчя з метою відповідності стандартам краси. Проте, за деякими даними, у минулому співачка відвідувала пластичних хірургів для корекції губ та вилиць.

Незважаючи на це, Світлана Лобода залишається популярною виконавицею та секс-символом в Україні та за її межами. Її характерний стиль та незвичайний вигляд роблять її неповторною і незабутньою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress