“Свобода найважливіша”: чому Пугачова йде з шоубізнес

Зірки

Радянська і російська естрадна зірка Алла Пугачова нещодавно оголосила про завершення своєї співочої кар’єри, що стало справжнім шоком для її шанувальників. У віці 74 років примадонна вирішила, що настав час піти зі сцени.

“Я виконала свою місію, я давно не виступаю, і моїм життям керують вищі сили”, – сказала Пугачова. Її слова вразили шанувальників, адже співачка все ще була активною учасницею шоубізнес.

При цьому зірка закликала не зациклюватися на своєму віці чи зовнішності. “Головне, що після всіх випробувань я все ще тут”, – жартома прокоментувала вона критику.

Пугачова підкреслила, що за ці роки досягла успіху і багатства. Однак, на її думку, справжнє щастя — це свобода. Саме тому прийшов час попрощатися зі сценою і насолоджуватися життям поза виром шоубізнес.

Рішення примадонни викликало неоднозначну реакцію серед її шанувальників. Одні з повагою поставилися до її вибору. Інші сумніваються, що легенда зможе назавжди залишити сцену, адже для неї спів був не просто роботою, а покликом душі. Чи буде це прощання остаточним — покаже час.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress