Таємниці особистого життя Лесі Нікітюк: заручини та підозри на роман з колегою

Леся Нікітюк – відома телеведуча, яка завжди зуміла привернути увагу глядачів своєю чарівністю та гумором. Однак, як і багатьох знаменитостей, її особисте життя завжди було загадкою для шанувальників.

Кілька років тому Леся повідомила про свій намір одружитися зі своїм сусідом, якого зустріла біля свого будинку. Вона навіть розповіла про їх заручини та плани на шлюб у найближчому майбутньому. Проте, згодом не було жодних новин щодо весілля, а сама Леся повідомила, що заручини було розірвано.

Життя Лесі Нікітюк залишається таємницею

Таємницею залишається не тільки особистість колишнього нареченого, але і причини розриву стосунків. Багато шанувальників вважають, що новина про заручини була лише піар-трюком.

Лесю Нікітюк часто підозрювали у романі з колегою Сергієм Притулою. Однак, після розлучення зі своєю першою дружиною, шоумен знайшов щастя з іншою жінкою, а з Лесею вони залишилися друзями. Крім того, були такі чутки про Лесю Нікітюк, але наразі не має підтвердження їх правдивості.

Життя Лесі Нікітюк залишається таємницею

Життя Лесі Нікітюк залишається таємницею для її прихильників, що додає інтриги навколо цієї талановитої жінки та її професійної кар’єри.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress