Таємниці сім’ї Винників: Хто такий Юліан, єдиний спадкоємець Олега Винника

Єдиний спадкоємець відомого співака Олега Винника – це його 19-річний син Юліан. І хоча артист ретельно приховує деталі свого особистого життя, журналісти змогли дізнатися про нього кілька цікавих фактів, пише ТСН.

Юліан успішно живе та навчається в Німеччині, де він також займається плаванням. Університетський студент і професійний плавець, він брав участь у багатьох чемпіонатах у Північному заході Німеччини та показав чудові результати. Його вміння та наполегливість в плаванні принесли йому призове місце у запливі вільним стилем у 2020 році.

Таюне з сином від Олега Винника. Зображення: Фото із соціальних мереж

Олег Винник не згадує свого сина Юліана в розмовах з громадськістю, проте у 2005 році він розповів німецькому виданню, що виховує свого нащадка. Юліан не прагне публічності, тому не має акаунтів у соціальних мережах, і Олег Винник робить усе можливе, щоб зберегти конфіденційність свого спадкоємця.

Син Олега Винника. Зображення: Фото із соціальних мереж

Хоча про сім’ю Олега Винника дізнатися непросто, його шанувальники завжди цікавляться новинами про нього та його близьких. Тож якщо ви шукаєте цікаву інформацію про відомого співака та його сім’ю, то історія про Юліана стане для вас цікавою та захоплюючою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress