Таємниця Софії Ротару: що українська співачка приховує у своєму Instagram?

Шоу бізнес

Останніми роками загадкова українська співачка Софія Ротару обрала усамітнений спосіб життя, замикаючись у собі та рідко спілкуючись з іншими. Попри її обмежену публічну присутність, на її сторінці в Instagram час від часу з’являються оновлення, здебільшого у вигляді “історій”, в яких вона висловлює свою реакцію на руйнівні події війни. Залишається відкритим питання, чи Ротару особисто пише ці повідомлення, чи вона заручилася допомогою помічника, залишаючи своїх шанувальників заінтригованими цією таємницею.

Варто зазначити, що протягом останніх півтора року війни в Україні 75-річна співачка утримується від запису будь-яких живих відео. Ця відсутність занепокоїла її відданих шанувальників, які прагнуть отримати реальне уявлення про життя артистки. У нещодавньому інтерв’ю на каналі “And there came Graham” латвійська співачка Лайма Вайкуле поділилася деякими цікавими подробицями про свої стосунки з Ротару. Виявляється, обидві знаменитості спілкувалися між собою в минулому. За словами Вайкуле, на початкових етапах повномасштабного вторгнення Софія жила в Києві.

“Коли ми обговорювали минулу ніч, моя розмовниця зізналася: “Я так несподівано зіткнулася з тим випадком, тією трагічною ніччю. Ліків у мене не було, тому я відразу побігла до бомбосховища”. Латвійська співачка Вайкуле поділилася цими враженнями, які пролили світло на події, що пережила Ротару. “Ось що я маю інформацію про Софію”, – продовжує Вайкуле. “Я чула, що вона можливо вирушила до Львова, або… Проте, я не бажаю поширювати неперевірену інформацію”, – додала відома особистість, підкреслюючи, що в деякий момент їх зв’язок припинився.

Під час нещодавнього ефіру 3 червня журналіст Вадим Радіонов запитав про чутки про те, що Ротару перестала спілкуватися з Лаймом з невідомих причин. У відповідь співачка сказала: “Чому вона не виходить на зв’язок? Вона ж…”.

Вайкуле також повідомив, що зараз Ротару перебуває в компанії своєї сім’ї, занурена в їхні обійми. Схоже, що співачка знаходить розраду і задоволення в сімейному колі й не шукає спілкування з іншими.

“Софія така… Я її дуже люблю, вона чудова людина. Вона оточена своєю сім’єю, і вона знаходить в цьому задоволення. Я думаю, що їй більше ніхто не потрібен, окрім сім’ї. Тому ми не часто спілкуємося через мобільне телефон. Тому ми не дуже часто спілкуємося через мобільний телефон. Однак, коли почалася війна, я зв’язався з нею і ми поговорили. Вона перебувала у великому стресі через ситуацію, що склалася. У нас близькі стосунки, я багато знаю про неї, а вона багато знає про мене”, – відверто зізнався Вайкуле.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress