Таємний покупець: Замок Алли Пугачової знайшов нового власника

Алла Пугачова, відома російська співачка, та її сім’я нещодавно виставили на продаж свій замок у Підмосков’ї. Розкішна шестиповерхова будівля, розташована на вершині 11-метрового пагорба, стала предметом розмов у місті відтоді, як восени минулого року її виставили на продаж. Після тривалого очікування її нарешті купив місцевий бізнесмен, ім’я якого не розголошується.

Продаж замку привернув багато уваги, зважаючи на його чудове розташування та високий статус його попереднього власника. Пугачова та її сім’я переїхали до Ізраїлю після вторгнення Путіна в Україну, але повернулися до Росії, щоб забрати шкільні документи своїх дітей, і виставили замок на продаж.

Згідно з повідомленнями, спочатку замок був запропонований відомому бізнесменові за 700 мільйонів рублів, але Пугачова відмовилася від продажу. Після деяких переговорів з’явився новий покупець, який, як повідомляється, вже був знайомий з родиною.

Наразі замок продано, і новий власник не гаяв часу, щоб зробити його своїм. Колись порожня будівля тепер регулярно освітлюється, а на вулиці часто можна побачити припаркований шикарний білий автомобіль.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress