Таємний трюк очищення креветок, якого знають лише кілька людей

Кожен має свої ідеї щодо очищення креветок, але більшість любителів морепродуктів зазвичай віддає перевагу очищенню відварених креветок. Але якщо вам потрібні сирі креветки для приготування салату або гарячої страви? Ми розповімо вам, як легко і швидко очистити креветки менше ніж за хвилину.

З’ясувалося, що швидко очистити креветки можна, навіть якщо вони ще сирі. Для цього потрібно виконати всього лише 3 дії.

Очищення креветок можна зробити за допомогою наступних кроків

швидко очистити креветки

По-перше: Почніть з відокремлення голови від хвоста. Поступово закручуйте хвіст, доки він не відірветься від тіла.

По-друге: Зніміть шкірку з хвоста. Застосовуючи легкий тиск пальців, поетапно знімайте шкірку з ніжок хвоста. Залежно від рецепту, ви можете зберегти кінець хвоста або видалити його.

По-третє: Видаліть кишечник. Цей крок є основним для великих і середніх креветок. За допомогою ножа для овочів зробіть невеликий надріз у верхній частині креветки. Знайдіть кишечник кінчиком ножа і трохи підніміть його кінець. Дбайливо витягніть кишечник, і вуаля – він легко видаляється з креветки.

Ми завершимо останній етап у процесі очищення креветок у мийці, де ретельно промиваємо їх водою. Як і всі досвідчені кухарі, ми викладаємо їх на паперовий рушник.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress