“Таємний виводок дітей Володимира Путіна, які виховуються в розкоші”: поки триває війна

За повідомленнями російських ЗМІ, Володимир Путін має таємний виводок маленьких дітей, які виховуються в розкоші, поки триває жорстока війна в Україні. За чутками, у Путіна є кілька дітей від його ймовірної подруги Аліни Кабаєвої, колишньої олімпійської чемпіонки з художньої гімнастики, яка на 30 років молодша за нього, стверджується в повідомленні.

Ця новина з’явилася по гарячих слідах його прихованого життя, коли Кабаєва була викрита цього тижня незалежним російським ЗМІ “Проект”. Виявилося, що пара насолоджується таємним життям у лісовому палаці на березі Валдайського озера, що на півдорозі між Москвою і Санкт-Петербургом.

Путін наказав побудувати об’єкт площею 4 000 квадратних метрів, щоб він був придатний для “царської резиденції” після приходу до влади на рубежі тисячоліть, і він хотів, щоб він був стилізований “під Санкт-Петербург”, тобто розкішним, як це було за часів російських царів.

Комплекс може похвалитися “величезним спа-комплексом з солярієм, кріо-камерою, 25-метровим басейном, хамамом, сауною, грязелікарнею, масажними ваннами, косметологічним і стоматологічним кабінетами”, повідомляє ЗМІ. Розпалювач війни вважає, що витік інформації про їхнє розкішне життя стався від друзів Аліни, які, за словами президента, “розповідають на кожному розі про все, що знають і чого не знають”.

На одному з фото зображений кабінет Путіна з вишуканими меблями з червоного дерева, а на іншому – позолочені стільці навколо скляного столу і сферична люстра з золотистим листям, що звисає зі стелі. Невідомо, скільки у пари спільних дітей, але згідно з розслідуванням російського видання, всі вони молодші за 18 років. Раніше повідомлялося, що у пари є щонайменше одна спільна донька.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress