Тельцям – новий шлях, а Дівам – зобов’язання: що каже таро-гороскоп від Анжели Перл на березень 2023 року

Весняний місяць, який настає, несе тепло і бажані зміни для обраних. Анжела Перл опублікувала свій таро-гороскоп для всіх знаків на березень 2023 року, де розповідає про тих, хто потрапив до їхнього списку. Вона зазначила, що багато людей з зодіакального кола стикаються з новим етапом у своєму житті.

Овен

Насолоджуйтесь весною. Не пропустіть її перші миті, загубившись у метушні днів. Важливих рішень не приймайте, інакше ризикуєте помилитися. Якщо це неможливо, візьміть тайм-аут і все добре обміркуйте.

Телець

Карта «Туз мечів» говорить про те, що на Тельців чекає новий шлях. Причому ця дорога приведе до світлого майбутнього, в якому ваші бажання справджуються. Вже в березні 2023 року якусь проблему, яка мучила представників знаку, буде благополучно вирішено. Початок весни для діяльних Тельців буде пов’язаний із переживаннями через поїздки, відрядження, подорожі та публічні виступи.

Близнюки

Все, що ви загадали, справдиться. Тому не скупіться на бажання. Березень буде швидким та динамічним. Близнюків чекає порівняно часта зміна локацій. Представникам знака варто бути готовими до подорожей та поїздок.

Рак

Цікавий весняний місяць чекає на Раків. Ті представники знака, які не бояться нового, зможуть суттєво розширити горизонти. Березень буде сприятливим для таких подій, як:

  • навчання;
  • подорожі;
  • пошук свого призначення.

Деяким Ракам доведеться ухвалити доленосне рішення. Важливо проаналізувати всі плюси та мінуси, а також звернути увагу на те, що вам нагадує інтуїція.

Лев

Карта «Туз пентаклей» відкриває багато можливостей, які в першу чергу пов’язані з грошима. Леви можуть отримати велику суму. Причому це найчастіше подарунок згори. У березні Леви отримають привабливу пропозицію. У когось попросять руку та серце, а іншим нададуть можливість непогано заробити.

Діва

Таро-гороскоп від Анжели Перл попереджає, що Дів у березні чекають на зобов’язання. Їм випала небезпечна карта “Диявол”. Вона символізує зобов’язання, службу та тиск. Тому на початку весни на Дів чекають багато неприємних занять. В особистому житті все теж стане дуже складно.

Терези

Карта справедливості випала у березні Терезам. Вона каже про виконання бажань. Чи хотіли переїхати чи відкрити свій бізнес? Настав слушний час. Угоди у першому місяці весни будуть максимально вдалими.

Скорпіон

Пропозиція про нову роботу виявиться надто привабливою для Скорпіонів. Але це буде лише гарна картинка. За фактом умови співпраці виявляться неприйнятними. Тому добре подумайте, чи не викликає пропозицію якихось сумнівів. Впоратися зі стресом допоможе медитація.

Стрілець

Таро-гороскоп від Анжели Перл каже, що у Стрільців очікується поступ у справах. Умови будуть максимально сприятливими для будь-яких починань. Здоров’я не підведе, в особистому житті теж все гаразд. Але можливі зайві витрати.

Козеріг

Вам знадобиться чиясь порада чи навіть консультація фахівця. Про це свідчить карта «Король мечів». До життя Козерога увійде чоловік, представник повітряної стихії. Це може бути просто друг, новий колега, діловий партнер чи навіть потенційний коханець.

Водолій

У березні Водоліям вдасться знайти духовного наставника. У деяких представників повітряного знака на початку весни виникне необхідність звернутися до юриста. Це буде справжній професіонал своєї справи.

Риби

Карта «П’ятірка жезлів» відповідає за боротьбу, змагання, конкуренцію та зміни. Причому це може стосуватися особистого життя. Боротьба у парі за лідерство порушує довіру між партнерами, тож намагайтеся не загострювати ситуацію.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress