...

Тепло навіть вночі: чого очікувати від погоди 12 травня

Довгоочікуване тепло нарешті прийшло, і, здається, ми можемо нарешті розпрощатися з заморозками! 12 травня на більшій частині території України очікується температура повітря від +15 до +20 градусів тепла, і далі буде тільки теплішати, пише Наталка Діденко. Варто зазначити, що, попри довгоочікуване підвищення температури, ночі все ще залишаються прохолодними, тому краще тримати ковдри під рукою.

Антициклони відіграватимуть основну роль у визначенні погодних умов на всій території України, при цьому в більшості регіонів суттєвих опадів не очікується або вони будуть незначними. Виняток можуть становити північний схід та північ, де можливі невеликі дощі, якщо пройде хвіст атмосферного фронту. Погляньте на карту, щоб краще зрозуміти, чого очікувати у вашому регіоні.

Для мешканців столиці, Києва, прогноз не менш обнадійливий. Очікується, що температура повітря сягатиме +19 градусів за Цельсієм, тож саме час дістати захисний крем і насолоджуватися сонячними променями! Навіть більше, п’ятниця обіцяє бути сухою, лише з кількома хмарами та, можливо, невеликим дощем у другій половині дня. Втім, ця незначна незручність навряд чи затьмарить наш настрій — ми просто в захваті від того, що нарешті відчуємо сонячне тепло!

Погода на 12 травня

Нарешті настав час висаджувати в ґрунт усе, що ми так довго чекали, і наші горшкові квіти нарешті зможуть ночувати в комфорті, не боячись морозів. Тож скористаймося цією чудовою погодою і насолоджуймося кожною її миттю!

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!