Тіна Кароль відмовляється перекладати свої російські хіти, але пропонує права іншим

Українська співачка Тіна Кароль нещодавно заявила, що не буде перекладати свої російськомовні хіти українською мовою. Хоча співачка перестала виступати російською мовою, в інтерв’ю для YouTube-каналу NM вона висловила труднощі з перекладом своїх старих хітів.

Однак Тіна Кароль висловила захоплення іншими артистами, які успішно переклали свої російські пісні, перетворивши їх на красиві та гармонійні треки. Незважаючи на те, що деякі з її російськомовних хітів ще не перекладені, співачка запропонувала права на виконання перекладів своїх пісень зацікавленим особам.

Хоча Тіна Кароль не буде перекладати свої хіти особисто, вона не проти, щоб інші спробували свої сили у цій справі. Співачка визнала, що деяким її слухачам подобаються лише російськомовні пісні, але вона не шкодує про своє рішення припинити їх виконання. За словами артистки, це був один з її кроків в інформаційній війні.

Насамкінець, рішення Тіни Кароль не перекладати свої російськомовні хіти українською мовою відкриває можливості для інших артистів продемонструвати свій талант у перекладі та виконанні її пісень. В результаті шанувальники співачки зможуть насолоджуватися її музикою різними мовами, тим самим розширюючи її аудиторію та вплив.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress