Тіна Кароль вразила публіку сумними фотографіями і висловила свої страхи

Українська співачка Тіна Кароль нещодавно розповіла про свої почуття та поділилася зі своїми шанувальниками своїми емоційними труднощами.

У своєму Telegram-каналі знаменитість опублікувала кілька сумних фотографій і навіть зробила селфі в дзеркалі. За словами артистки, вона переживає важкий час, і смуток, здається, її постійний супутник. Вона зізналася, що їй здається, що її смуток — це її друге я, і вона цього боїться.

«Я постійно думаю, чи все в порядку з моїм відображенням. Печаль залишається, і, хоча я намагаюся зробити все можливе, все одно боляче. Можливо, мій смуток — це як моє альтер-его, і це те, що лякає мене найбільше», — поділилася Тіна Кароль. думки та почуття зі своїми шанувальниками.

Тіна Кароль. Зображення: t.me/tinakarolofficial

Як повідомляє tsn, її прихильники не залишили її в спокої у скрутну хвилину. Вони заповнили розділ коментарів повідомленнями любові та підтримки, заохочуючи свого кумира залишатися сильним. Деякі навіть писали теплі слова: «Ми завжди поруч, тримайся», «Є люди, які готові розділити твій тягар і зробити тобі краще», «Все буде добре. Тримай голову». вгору.”

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress