Тіна Кароль зачарувала своїх шанувальників на концерті: з’явилася в атласній сукні з декольте

Фотографії Тіни Кароль з її гастрольного туру по всьому світу були опубліковані. На знімках співачка з’явилася у захоплюючих образах та з відвертими емоціями.

Під час останнього туру Тіна Кароль виступала в кількох країнах, зокрема в Іспанії, Ізраїлі та Італії. Виступ у Барселоні став особливим, адже під час нього співачка вразила глядачів, виконавши шпагат прямо на сцені.

Тіна Кароль представила свої захоплюючі фото з туру в Instagram. На знімках вона з’являється в сміливій сукні з чорним мереживом, корсетом та штанами, а також в ніжній рожевій атласній сукні.

На деяких фотографіях артистка зображена у повністю чорному вбранні – у широких штанах та ефектному корсеті від українського дизайнера Івана Фролова. Костюм має глибоке декольте та об’ємну інкрустацію каменями, що є фірмовою рисою модельєра.

Ознайомтесь з фотографіями концертів Тіни Кароль за кордоном:

Тіна Кароль. Зображення: Соціальна мережа
Тіна Кароль. Зображення: Соціальна мережа
Тіна Кароль. Зображення: Соціальна мережа

“Віра, сила та воля – це наші засоби. Їх пульсування в скронях підтверджує нашу настійливість. Разом ми досягнемо мети!” – написала Тіна Кароль в своєму повідомленні до прихильників. Як повідомляє 24tv, вона також висловила вдячність всім, хто підтримував її.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress