Тіна Кароль зізналася в приватній розмові з Даном Баланом: що відбувається між ними

Інтернет гуде від чуток про можливий роман між українською співачкою Тіною Кароль та молдовським музикантом Даном Баланом. Але яка правда стоїть за їхніми нібито стосунками, і чому Тіна нещодавно відвідала Молдову?

У 2017 році Тіна і Дан відкрито фліртували на шоу “Голос країни”, що викликало припущення, що вони пара. Однак пізніше з’ясувалося, що їхні публічні прояви любові були спланованим рекламним трюком, який викликав скандал і призвів до публічних вибачень від зірок.

З того часу Тіна і Ден трималися на відстані, але останні події свідчать про те, що вони все ще можуть бути на зв’язку. Під час концертного туру в Молдові Тіна публічно похвалила матір Дена, яка була в залі, і зізналася, що розмовляла з ним приватно.

Поки що невідомо, де зараз перебуває Ден, але ходять чутки, що він, можливо, живе в Сполучених Штатах. Однак, як повідомляється, минулого року він був у Києві та зазнав труднощів із поверненням додому через пандемію. Попри відстань, Ден продовжує активно підтримувати Україну і навіть перезавантажив свою останню пісню румунською мовою.

Щодо стосунків Тіни та Дена, лише час покаже, чи відповідають чутки дійсності. Але одне можна сказати напевно: їхній імовірний роман знову привернув увагу шанувальників та ЗМІ.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress