Тодоренко заявила про своє нове щастя: ридає і лізе на стіну

Регіна Тодоренко та Влад Топалов є подружжям, яке вже прожило разом чотири роки. Їх можна вважати прикладом для інших пар у шоу-бізнесі, оскільки вони завжди дотримуються здорового способу життя і не створюють скандалів. Крім того, вони прагнуть гармонійно розвиватися і не залишають сміття в будинку. У сім’ї пари є двоє дітей: старший син Михайло Тодоренко народився три роки тому, а молодший син Мирослав народився минулого літа.

Регіна дуже активна у соціальних мережах і з радістю ділиться своїм досвідом материнства зі своїми шанувальниками. Іноді її відвертість щодо сімейного життя та побуту може шокувати деяких людей. Одним з найцікавіших епізодів в її житті стало народження її молодшого сина в присутності старшого, що було дуже незвичайним.

Нещодавно Регіна Тодоренко поділилася, що березень є для неї особливим місяцем, який має велике значення в її житті. Цей період пов’язаний з багатьма важливими подіями, серед яких потужні зміни в житті та настання нового щастя.

Березень – це один з найважливіших місяців у моєму житті! По-перше, саме в цьому місяці я здійснила вагітність. По-друге, рівно через п’ять років, також у березні, моя книга історій буде випущена. По-третє, ми плануємо чудовий проект. По-четверте, ми повністю зосереджені на підготовці до двох премій. Це все написала Регіна Тодоренко.

У березні зірка потерпіла декілька тривожних моментів. Кілька днів тому її молодший син Мирослав занурився у басейн, який мав глибину всього 50 см і отримав серйозну травму на лобі. Тодоренко довелося викликати швидку допомогу та була настільки занепокоєна, що розплакалася. “Я ніколи не очікувала на таке”, – заявила зірка.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress