Том Круз отримав жорстку відповідь від Брук Шилдс за його критику антидепресантів

У 2005 році Том Круз і Брук Шилдс потрапили у широко розголошену конфліктну ситуацію. Причиною стала критика, яку Круз висловив на адресу Шилдс за те, що вона приймала антидепресанти для подолання післяпологової депресії.

Брук Шилдс висловила думку, що Том Круз став заручником своїх переконань, коли напав на неї через її вживання антидепресантів. Уже з 2005 року актори публічно ворожили один з одним, коли Брук розповіла про свою боротьбу з післяпологовою депресією, а Том звинуватив її у поширенні “безвідповідальної дезінформації”.

57-річна Брук розповіла, що після народження її доньки Рован Хенчі, вона опинилася в “глибокій депресії” і приймала антидепресанти.

Під час емоційного інтерв’ю в програмі Today Show, 60-річний Том вважає, що як саєнтолог, який відкидає психіатрію, його обов’язком є критикувати вибір ліків, зроблений іншою людиною.

“Я хочу поговорити з вами про Брук і її неправильне розуміння історії психіатрії”, – сказав він ведучому Метту Лауеру, висловлюючи своє ставлення до дезінформації.

Коли Метт оскаржив Тома щодо цього питання, він відповів неоднозначно: “Я не погоджуюся з тим. Вона не має достатньої інформації про ці наркотики і просувати їх – це некеровано”.

Акторка згадує, як чоловік закликав її відреагувати, тож вона сказала, що Том повинен “продовжувати боротися з інопланетянами”, а згодом написала статтю в The New York Times на захист ліків.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress