Том Круз пожартував над “Оскаром”, коли зірка “Кращого стрільця” пропустив церемонію нагородження

Тому Крузу навіть не довелося бути присутнім на церемонії вручення премії “Оскар” 2023 року, щоб стати однією з найбільш обговорюваних зірок минулої ночі, оскільки актор “Найкращого стрільця” пропустив зіркову церемонію, незважаючи на те, що його хітовий фільм мав шанси отримати шість нагород.

Том Круз отримав кілька згадувань на вчорашній церемонії вручення премії “Оскар”, незважаючи на те, що навіть не був присутній на цьому зірковому заході. Ведучий церемонії Джиммі Кіммел не втримався від того, щоб не пожартувати над відсутністю актора, і виголосив різкий вступний монолог на сцені театру “Долбі”, причому кілька жартів були присвячені суперечливій вірі Круза – саєнтології.

Незважаючи на те, що його фільм “Найкращий стрілець: Мейверік” був номінований на шість премій “Оскар”, Круз вирішив не відвідувати зоряний захід через зйомки восьмого фільму своєї довготривалої стрічки “Місія нездійсненна”.

“Найкращий стрілець”: Маверік отримав лише одну з шести нагород, на які був номінований на минулорічній церемонії вручення “Оскарів”. Зображення: Corbis через Getty Images

Але його відсутність не завадила Крузу часто згадуватися протягом вечора – ведучий Кіммел віддав належне персонажу зірки у стрічці “Найкращий стрілець”, коли він з’явився у ключовій сцені “Маверік”.

Після відео-сегменту комік продовжив саркастично називати блокбастер Круза “маленьким, незалежним фільмом” під час свого дикого вступного монологу, а потім витягнув важку зброю і висміяв улюблену віру актора.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress