...

Том Сайзмор помер у 61 рік після аневризми головного мозку

Том Сайзмор, відомий своїми ролями у таких фільмах, як «Врятувати рядового Райана», помер через кілька тижнів після госпіталізації з аневризмою головного мозку. Йому був 61 рік.

Представник актора Чарльз Лаго підтвердив його смерть 3 березня, повідомивши, що Сайзмор «мирно помер уві сні» в лікарні Святого Джозефа в Бербанку, штат Каліфорнія. Поруч з ним були брат Сайзмора Пол і 17-річні хлопчики-близнюки Джейден і Джаггер.

Сайзмор був госпіталізований 18 лютого після того, як втратив свідомість у своєму будинку в Лос-Анджелесі. Пізніше його менеджер підтвердив, що у актора сталася аневризма мозку, і він перебував у комі. 27 лютого менеджер сказав у заяві, що сім’ї актора було рекомендовано визначитися з питаннями, пов’язаними з кінцем його життя.

У нього залишилися близнюки Джаггер і Джейден, яких він виховує разом з Джанель Макінтайр.

Том Сайзмор. Фото: Moviestore/Shutterstock

Уродженець Детройта розпочав свою акторську кар’єру наприкінці 80-х років. Він зіграв ветерана війни у фільмі Тома Круза «Народжений четвертого липня» 1989 року, який став проривною роллю Сайзмора. У 90-х роках він грав копів у культових кримінальних фільмах Квентіна Тарантіно «Справжній роман» з Крістіаном Слейтером і Патрісією Аркетт у головних ролях та «Природжені вбивці» з Вуді Гаррельсоном і Джульєттою Льюїс у головних ролях.

Пізніше Сайзмор зіграв свої найвизначніші ролі — Майкла Черітто у фільмі про пограбування «Спека» 1995 року та сержанта армії США Майка Хорвата разом з Томом Хенксом в оскароносному фільмі Стівена Спілберга про Другу світову війну «Врятувати рядового Райана», що вийшов на екрани у 1998 році. Сайзмор продовжив грати військових на великому екрані, зобразивши провідного авіамеханіка Ерла Сістерна у блокбастері «Перл-Гарбор» та підполковника Денні Макнайта у фільмі «Падіння чорного яструба» у 2001 році.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!