Трагічна смерть колишньої дружини племінника Алли Пугачової

Вікторія Фадєєва, колишня дружина племінника Алли Пугачової Влада, несподівано померла у віці 48 років. У минулому подружжя страждало від наркотичної залежності, що призвело до серйозних проблем зі здоров’ям. Однак Вікторія змогла змінити своє життя після розлучення з Владом і переїхала з Москви, щоб жити спокійним життям зі своїм цивільним чоловіком.

Згідно з джерелами, Вікторія померла уві сні минулої осені, її серце зупинилося. У неї залишилися двоє дітей, старший син і молодший спадкоємець – племінник Пугачової. Останнього взяла під опіку знаменита бабуся, яка турбувалася про благополуччя дитини через залежність його батьків.

Боротьба Вікторії та Влада з наркозалежністю довела їх до критичного стану, в результаті чого вони зіткнулися з серйозними проблемами зі здоров’ям. Однак, врешті-решт, вони змогли подолати свою залежність і почати вести здоровий спосіб життя. Незважаючи на їхні труднощі, молодшим сином Вікторії зараз опікується водій Алли Пугачової Ігор Польшиков, який офіційно усиновив дитину і подарував їй люблячий дім. Зірка також подарувала хлопчикові нерухомість у Москві.

Женя живе в сім’ї водія Пугачової

Влад Пугачов, з іншого боку, пішов далі і в даний час одружений з бухгалтером Гузель. У 2020 році у пари народилася донька, яку вони назвали на честь відомої співачки і тітки Влада, Алли Пугачової.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress