Трагічна смерть старшого брата Мадонни – наслідок куріння та складних стосунків у родині

Ентоні Чікконе, старший брат легендарної співачки Мадонни, помер у лютому у віці 66 років від кількох проблем зі здоров’ям, включаючи рак горла. Згідно зі свідоцтвом про смерть, Ентоні помер від поєднання раку горла та дихальної недостатності, яка зумовлена цією хворобою.

Конкретний тип раку, якому підкорився Ентоні, це рак ротоглотки, який часто спричиняється курінням. У документі про смерть Ентоні було зазначено, що вживання тютюну сприяло розвитку цієї хвороби.

Зображення: SplashNews.com Composite

Ентоні перебував на лікуванні в будинку для людей похилого віку в Мічигані, коли помер. Рахунки за його лікування оплатила Мадонна. За два дні до смерті йому були видалені живильні та дихальні трубки, хоча він знав, що це може мати жахливі наслідки.

У свідоцтві про смерть згадується ім’я матері Мадонни, яка також з’явилася в якості свідка. Лікар також повідомив, що Ентоні був кремований.

Зображення: SplashNews.com Composite

Несприятливі обставини життя, такі як алкоголізм, призвели Ентоні до бездомності, і його стосунки зі своєю знаменитою молодшою сестрою були складними. Як повідомляє tmz, Ентоні офіційно критикував Мадонну та інших членів своєї сім’ї, наші джерела стверджують, що сім’я завжди дбала про його інтереси.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress