Трагічний кінець Жанни Фріске: Останні дні російської зірки естради

Смерть Жанни Фріске, улюбленої російської співачки, яка програла свою битву з раком мозку, залишила глибоку порожнечу в серцях її шанувальників. Хоча про її смерть було багато повідомлень, нещодавно з’явилися нові подробиці, що проливають світло на її останні хвилини.

Згідно з повідомленнями, Фріске втратила свідомість в останні два дні свого життя. Лікарі рекомендували її сім’ї залишатися поруч із нею, оскільки вони побоювалися гіршого. 15 червня сім’я Фріске виявила її неживе тіло у своєму будинку в Балашисі, Росія. Тільки через півтори години вони зрозуміли, що співачка померла. Швидку допомогу викликали о 12:02 16 червня, підтвердивши трагічну смерть Фріске.

Поки її сім’я переживає втрату, стало відомо, що здоров’я Фріске погіршувалося протягом останніх двох місяців. Наразі тіло співачки перебуває в морзі в Москві. Батько і сестра Фріске підтвердили новину про її смерть, яка настала після півтора року боротьби з хворобою.

За тиждень до смерті Фріске перестала впізнавати своїх близьких. За повідомленнями, перед смертю вона майже повністю осліпла, що посилило її страждання. Журналіст Отар Кушанашвілі поділився зворушливим анекдотом про боротьбу Фріске, розповівши, що вона зізналася йому про свою зовнішність. Жанна одного разу сказала мені: “Отаре, я не можу на себе дивитися. Я так погано виглядаю…”. Я тоді сказав їй: “Дорога, ти все ще королева! І для мене ти завжди будеш найкрасивішою жінкою!”, – згадує Кушанашвілі.

Незважаючи на погіршення здоров’я, дух Фріске залишався сильним. Вона продовжувала боротися до самого кінця, оточена своїми близькими. Російській поп-іконі буде глибоко не вистачати її шанувальників, які пам’ятатимуть її як талановиту та мужню артистку, що залишила незгладимий слід у музичній індустрії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress