Трагічна новина від артиста: Бабуся Стаса П’єхи відійшла у вічність

Зірки

З великим сумом у серці ми дізналися про трагічну подію, що сталася в родині видатного артиста Стаса П’єхи. Музикант повідомив про безповоротний відхід з життя своєї бабусі Валентини. Звістка прийшла несподівано і торкнулася сердець усіх, хто знає і поважає цю родину.

Саме Стас П’єха повідомив цю новину в соціальних мережах. Його повідомлення відобразило неймовірну скорботу, яка огорне його рідних і близьких у цей важкий момент.

“Сьогодні ми втратили найріднішу людину. Бабуся Валя відійшла у вічність. Пам’ять про неї завжди буде жити в наших серцях”, – написав Стас.

Бабуся Стаса П’єхи відійшла у вічність

На чорно-білому фото, яке він опублікував разом з повідомленням, Валентина позує з онуками. Вона була надзвичайною жінкою і родичкою Стаса П’єхи по батькові. На жаль, поки що немає жодних подробиць про причину її смерті. Стас вирішив не розголошувати цю інформацію.

Звістка про смерть бабусі Валентини засмутила і приголомшила не тільки родину, а і її шанувальників. Спочатку, коли вони почули про це, у багатьох з них завмирали серця. Адже, як відомо, обожнюваний ними Стас П’єха рідко з’являється на публіці та більше часу проводить вдома. Іноді навіть ходять чутки про стан його здоров’я.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress