Тревіс Баркер ділиться яскравим фото після операції на пальці

Спочатку цього тижня Blink-182 оголосили, що відкладають своє світове турне, яке мало розпочатися наприкінці цього місяця, через те, що Баркеру потрібна операція на пальці після травми, отриманої на репетиції.

У п’ятницю Баркер опублікував оновлення в Instagram, подякувавши шанувальникам “за всю любов, молитви і розуміння на цьому тижні”, коли він відправився на операцію. “Це було важке рішення, але, зрештою, я не міг продовжувати грати на барабанах без неї, – сказав він про процедуру. “Було неминуче, що мій палець знову вивихнувся б, якби я не зафіксував розірвану зв’язку хірургічним шляхом. Я дуже вдячний доктору Шину за те, що моя операція пройшла успішно, так що я можу продовжувати робити те, що я люблю, і скоро побачимося з вами на гастролях🥁🤘”.

Слова барабанщика були розміщені поруч із фотографією, на якій він лежить на лікарняному ліжку і дивиться на свою забинтовану руку. Баркер також поділився другою, набагато більш жахливою фотографією, з відповідним попередженням: “Попередження: на останню фотографію важко дивитися”. (Ви можете побачити його на другому слайді тут, якщо хочете).

Баркер відкрито розповідає про свій шлях до операції. Раніше він розповів, що травмував палець двічі протягом лютого: Один раз 8 лютого, коли він показав, що розбив палець так сильно, що він вивихнувся і розірвав зв’язки, і вдруге через два тижні, коли він повідомив в історії в Instagram, що він знову травмував палець.

Травми руки Баркера сталися менш ніж через рік після того, як минулого літа він переніс напад “небезпечного для життя панкреатиту”. Ця загроза здоров’ю була усунена після “інтенсивного лікування” в медичному центрі Cedars-Sinai в Лос-Анджелесі.

Турне Blink-182, в якому возз’єднається оригінальний склад гурту у складі Баркера, Марка Хоппуса і Тома Делонжа, розпочнеться 4 травня у Сент-Полі. Скасовані березневі і квітневі дати в Мексиці і Латинській Америці будуть перенесені на наступний рік. Оновлений маршрут туру дивіться на сайті гурту.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress