Три кімнатні рослини, які не можна тримати в будинку

Квіти вдома завжди приносять багато позитивних відчуттів. Вони створюють затишок та спокій, дарують радість та очищують повітря. Більшість власників квітів діляться тим, що догляд за ними може стати улюбленою забавою. Однак, є квіти, на які, згідно з народними прикметами, краще не звертати увагу, оскільки вони можуть принести нещастя. Три кімнатні рослини, які мають найбільш погану репутацію, були описані досвідченими квітникарями.

Монстера

Зображення: Соціальні мережі

Квітка Монстера приваблює багатьох своїм величним та привабливим зовнішнім виглядом, тому її часто купують для свого дому. Однак, вона має кілька особливостей, які можуть бути небезпечними, не тільки з погляду суеверій.

Монстера може вирости до дуже великих розмірів, що робить її несумісною з проживанням у будинку і вимагає особливої уваги та догляду.

Ця квітка має неприємний та сильний запах, який може викликати алергію у людей, що проживають у будинку. Крім того, вона містить отруйні речовини, які можуть викликати подразнення, свербіж та інші неприємні симптоми при контакті зі шкірою людини.

Монстера – квітка-вампір вважається народною прикметою, яка згідно зі слухами, живиться енергією людей, що оточують її, та не терпить присутності чоловіків в будинку. Коли ця рослина досягає певного розміру, у сім’ях з чоловіками можуть виникати конфлікти та сварки, які можуть призвести до того, що чоловік покидає домівку.

Циссус

Зображення: Соціальні мережі

Плющ, також відомий як циссус, належить до родини виноградних рослин та має чарівний кучерявий вигляд. Однак, за кількома причинами, рекомендується утримувати його подалі від дому.

Ця рослина містить різноманітні токсичні речовини, такі як оксалати та глікозиди, які можуть викликати подразнення слизових оболонок, нудоту, блювоту, болі у животі та навіть алергічні реакції. Це особливо небезпечно для дітей та домашніх тварин, якщо вони випадково з’їдять листя або стебла.

Крім того, якщо вирощувати циссус у закритих приміщеннях, це може призвести до появи плісняви, яка може негативно вплинути на здоров’я людей, зокрема спричинити проблеми з диханням.

Згідно з народними повір’ями, кажуть, що циссус має властивість викликати невдачі в особистому житті, а саме виганяти з дому представників чоловічої статі. Багато вірувань пов’язують цю рослину зі зневірою та втратою мужності.

У минулі часи жінок, які були вагітні, попереджали про уникання контакту з квітами, що мають кучеряві стебла. Віриться, що у разі такого контакту, пуповина може обмотати навколо дитини.

Диффенбахія

Зображення: Соціальні мережі

Ця тропічна рослина має велике темно-зелене листя та чудовий вигляд у будь-якому інтер’єрі квартири, проте має негативну репутацію. Диффенбахію часто називають “вдовою” квіткою.

У минулому, коли ця рослина була досить популярною, її часто дарували вдовам як знак співчуття за втратою чоловіка. В результаті, рослина почала асоціюватися з вдівством та трагічними подіями в сім’ї, отримавши негативну репутацію.

Крім того, диффенбахія містить кристалики оксалату кальцію у листках, які можуть викликати серйозні подразнення при контакті зі шкірою або слизовою. Як повідомляє rsute, також вона випускає в повітря речовини, які можуть спричинити погіршення самопочуття і головний біль. Тому потрібно бути дуже обережним з цією рослиною.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress