“Тримайся, тримайся, чарівність”: як змусити парфум “працювати” весь день

Якщо немає бажання всюди носити з собою флакончик з улюбленими парфумами, то доводиться шукати інші способи “продовжити чарівність”. Насправді все залежить від того, наскільки правильно ви користуєтеся парфумами, куди і коли їх наносите. Підкажемо, як змусити його “працювати” весь день.

Як змусити парфум “працювати” весь день

Як і будь-який інший продукт, парфум не терпить прямих сонячних променів. Щоб вміст флакончика радував вас довше, подбайте про надійне місце зберігання парфумів. Так, не можна їх тримати не тільки в занадто яскравих приміщеннях, а й там, де підвищена вологість, тобто у ванній. Найкраще поставити парфумерію в тумбочку, але не поблизу батареї.

Питання часу

Чим вище концентрація активних екстрактів у парфумі, тим довше він пахне. Проте слід розрізняти парфуми, парфумовані та туалетні води. Перші, природно, будуть тішити вас найдовше, але все одно не нескінченно. Щоб продовжити стійкість аромату, професіонали рекомендують використовувати парфуми не перед виходом з дому, а хоча б за півгодини. Найкраще, якщо ви нанесете парфум після ранкового душу. На чистій шкірі він розкриває всі свої ноти та звучить довше. Ще більший ефект можна отримати, якщо спочатку нанести на шкіру тонкий шар вазеліну. Він наче «консервує» запах.

Питання місця

Поширена помилка – завдавати аромату на одяг. Він не просто не триматиметься на ній довго, а й звучатиме інакше. Правильні точки для парфуму – це так звані імпульсні зони, тобто такі, в яких розташовано більше судин: зап’ястя, улоговинка між грудями, згини ліктів та колін, потилиця, шия. Ці зони найбільш теплі, тому аромат «підігріватиметься» зсередини і сильніше пахне.

Як змусити парфум “працювати”

Руками не чіпати

Шар парфуму повинен залишатися недоторканним, якщо хочете, щоб він довго пахнув. Це може бути складно, але звичка не чіпати руками місця його нанесення це те, що забезпечить вам «хмару» аромату на весь день. Дотики просто стирають верхні ноти парфуму, а нижні швидко випаровуються за ними.

“Командна праця”

Аромат ще краще «працюватиме», якщо забезпечити його «командою підтримки». Ми говоримо про інші засоби догляду за собою, але, звичайно ж, не будь-якого бренду, а того самого (і тієї ж лінійки), що і сам парфум. Якщо після використання гелю для душу, молочка або крему для тіла завдати ще й парфум, то аромат точно протримається до ночі.

Як змусити парфум “працювати”

А як же волосся?

Багато дівчат люблять наносити парфум на волосся. Воно і зрозуміло: шевелюра чудово зберігає улюблений аромат, але волосся при цьому страждає від спирту, на основі якого і роблять парфуми. Якщо дуже не хочете пересушити волосся, купіть парфумований міст – він не тільки створить навколо вас ароматну хмаринку, але і зволожить волосся. До складу містів часто входять мінеральні компоненти, які роблять волосся не просто пахким, але міцним і блискучим.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress