У другій половині березня 2023 року, які дні можуть бути найбільш складними

У березні 2023 року відбудеться чимало астрологічних подій, і більшість з найскладніших днів припадатимуть на кінець місяця, коли відбудеться з’єднання найбільш активних планет, які можуть вплинути на стан багатьох людей.

17 березня 2023 року – день з’єднання Сонця та Меркурія

З’єднання Сонця з Меркурієм відбувається, коли вони перебувають на одній градусній дузі зодіакального кола.

Таке розташування небесних тіл сприяє комунікації та обміну інформацією між людьми, вираженню їхніх думок, ідей та намірів. Крім того, з’єднання Сонця і Меркурія може підвищити розумову активність, надихнути, збільшити енергію та мотивацію досягти своїх цілей і здійснити плани.

Цей день може призвести до непорозумінь через неясність або нестачу інформації, протиріччя поглядів та неприйняття позиції співрозмовника. Він може бути дуже небезпечним у плані конфліктів, сварок та вибухів агресії. Рекомендується уникати конфронтацій, не приймати все близько до серця та контролювати свої емоції.

25 березня 2023 року – день переходу Марса в сузір’я Рака

Перехід Марса в сузір’я Рака є важливою астрологічною подією, яка може впливати на нашу емоційну і фізичну енергію. Цей період характеризується емоційною інтенсивністю, оскільки Рак є винятково емоційним і вразливим знаком, а Марс – войовничою і динамічною планетою.

В цей день люди можуть відчувати приплив енергії і одночасно відчувати емоційне збудження. Ймовірно, навіть урівноважені люди можуть реагувати гостріше на всі події, що відбуваються. Це може призвести до більш динамічного та напруженого спілкування.

Марс перебуватиме в Раку досить довго, але найнебезпечніший перший день, тому що далі Марс ослабне, перейшовши під вплив стихії Води в сузір’ї Рака.

28 березня 2023 року – день з’єднання Меркурія і Юпітера

Коли найменша і найбільша планети Сонячної системи опиняються на одній лінії відносно Землі, у людей можуть траплятися перепади настрою, втрата почуття міри і контролю над собою. Цього дня в декого виникає незрозуміле почуття занепокоєння, зростає ймовірність конфліктів, які відбуваються практично на рівному місці.

Цього дня люди стають агресивними, вони часом згодом самі не можуть пригадати, через що сталася сварка з приятелем або близькою людиною. Однак образи, завдані одне одному цього дня, зберігаються дуже довго.

У день з’єднання Меркурія і Юпітера бажано утриматися від поїздок, відряджень і перебування за кермом. В ідеалі цей день слід провести на самоті, займаючись спокійними сімейними справами.

30 березня 2023 року – день з’єднання Венери й Урана

Останній складний, але найнебезпечніший день березня загрожує непередбачуваними подіями. У цьому винне протиріччя цих планет. Венера, яка відповідає за любов, красу і стосунки, у поєднанні з Ураном, схильним до руйнування, вносить в особисте життя людей нестабільність і неконтрольовані зміни.

Якщо люди не контролюватимуть своїх вчинків, цей день у їхньому житті може стати стартовим для ланцюга подальших негативних подій, переворотів і перевтілень. Як повыдомляэ rsute, після цього людина вже не зможе вплинути на ситуацію.

Щоб взаємодія цих планет не приспала вашого мислення і не призвела до критичних наслідків, намагайтеся бути обережними у всьому, що ви робите цього дня, особливо якщо на шляху виникнуть перешкоди. Для їх подолання краще дочекатися сприятливішого часу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress