...

У космосі виявили «другу» Землю: температура 20 градусів і атмосфера майже така ж як наша

На думку вчених, вони знайшли планету, яка за своїми умовами повторює Землю. Поки що екзопланета має назву КOI-3010.01, хоча неофіційно її називають «другою Землею».

Відкрите астрономами небесне тіло більше і важче за нашу планету, але ось суша і океани там розподілені схожим чином, дуже схожий і хімічний склад. Вчені припускають, що на поверхні планети температура утримується на рівні 20 градусів, цілком комфортних для життя людини.

Планета майже вдвічі більша за нашу і на стільки ж важча, її обертання відбувається навколо зірки, швидкість у багато разів перевищує швидкість обертання Землі, але, за словами вчених, це не перешкоджає її населеності.

Щільність і склад атмосфери планети близькі до земних, принаймні, за теорією вчених, яку ще належить довести. Понад 65% планети займають океани, а походження у небесного тіла давніше, ніж у Земної кулі. Астрономи припускають, що на КOI могло виникнути життя і сталося це навіть раніше, ніж на землі.

Поки що вчені опираються лише на здогадки, згідно з їхньою теорією ймовірність наявності життя на відкритій ними планеті майже 85%, але довести це припущення можна буде не раніше, ніж через кілька років, які підуть на спостереження.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!