У космосі виявили “другу” Землю: температура 20 градусів і атмосфера майже така ж як наша

На думку вчених, вони знайшли планету, яка за своїми умовами повторює Землю. Поки що екзопланета має назву КOI-3010.01, хоча неофіційно її називають “другою Землею”.

Відкрите астрономами небесне тіло більше і важче за нашу планету, але ось суша і океани там розподілені схожим чином, дуже схожий і хімічний склад. Вчені припускають, що на поверхні планети температура утримується на рівні 20 градусів, цілком комфортних для життя людини.

Планета майже вдвічі більша за нашу і на стільки ж важча, її обертання відбувається навколо зірки, швидкість у багато разів перевищує швидкість обертання Землі, але, за словами вчених, це не перешкоджає її населеності.

Щільність і склад атмосфери планети близькі до земних, принаймні, за теорією вчених, яку ще належить довести. Понад 65% планети займають океани, а походження у небесного тіла давніше, ніж у Земної кулі. Астрономи припускають, що на КOI могло виникнути життя і сталося це навіть раніше, ніж на землі.

Поки що вчені опираються лише на здогадки, згідно з їхньою теорією ймовірність наявності життя на відкритій ними планеті майже 85%, але довести це припущення можна буде не раніше, ніж через кілька років, які підуть на спостереження.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress