У критичному стані: екстрена операція не допомогла Розенбауму

Новина про госпіталізацію відомого шансоньє пролунала як грім серед ясного неба. Згідно з повідомленням ЗМІ вчора, 71-річний музикант був доставлений до лікарні в критичному стані через скарги на біль у нозі. Виявлено, що у нього був тромб, тому медики прийняли рішення про термінову операцію. За інформацією джерел, хірургічний втручання пройшло успішно, але лікарі не змогли повністю врятувати Олександра Розенбаума від проблем зі здоров’ям.

Кардіолог Юрій Серебрянський висловив своє бачення щодо перспектив музиканта після операції в розмові з журналістами. За його словами, після операції артист потребуватиме тривалого лікування під наглядом судинного хірурга, а також прийматиме таблетки з тромборозріджувальним ефектом.

Юрій Серебрянський стверджує, що Олександру Розенбауму доведеться продовжувати догляд за своїм здоров’ям та проводити ряд маніпуляцій, навіть після виписки з лікарні, щоб уникнути погіршення стану.

Лікар зазначив, що у пацієнта порушений кровотік вен, тому він буде змушений носити компресійні панчохи під час перельотів.

Варто відзначити, що під час госпіталізації музиканта, його прихильники не змогли насолодитися його концертом в Братську. Як повідомляє Blitz.plus, співак повинен залишатися в лікарні Красноярська на деякий час, що призвело до втрати його шанувальниками. Тому наразі залишається невідомим, коли Олександр Розенбаум зможе знову вийти на сцену.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress