У період з 6 по 12 березня 2023 року деякі представники знаків зодіаку можуть стикнутися з труднощами та неочікуваними ситуаціями

Другий тиждень березня, з 6 по 12 число, для багатьох знаків зодіаку буде складним і непередбачуваним, оскільки Сатурн у цей час входить у знак Риб. Такий перехід завжди супроводжується багатою уявою та спонтанними вчинками.

Адже Сатурн — досить стримана на емоції планета, а Риби, навпаки, найемоційніший і найчутливіший знак зодіаку. Для когось таке енергетичне протиріччя буде сильним випробуванням, і на думку експертів, до таких знаків більшою мірою належать Раки, Козерога та Водолії.

Рак

Найчутливіші зі всіх знаків зодіаку Раки важко переноситимуть турбулентність цього тижня. Вам буде важко займатися звичними справами, на чомусь зосередитися, поринути у якийсь творчий процес.

Постійні перепади настрою негативно позначаться на вашому стані та позбавлять вас психічної стабільності. Вибухи емоцій чергуватимуться з апатією і бажанням усамітнитися, уникнути реальності. У цей час не виключені сварки, конфлікти з близькими людьми і навіть розрив відносин.

Тільки якась позитивна подія, що сталася у вашому житті, може допомогти вам відволіктися і налаштуватися на оптимістичну хвилю, але й вона буде короткочасною, і незабаром може принести розчарування.

Головне в цей період — намагатися тримати себе в руках і контролювати свої емоції, впевнені, що все це закінчиться до середини місяця.

Козеріг

Козероги, які зазвичай з головою занурені в роботу і мало цікавляться процесами, що відбуваються навколо, можуть несподівано проявити емоційне занепокоєння.

Вас будуть турбувати речі, на які раніше ви могли не звертати увагу, дратувати все, що відбувається без вашої волі, починаючи від поганої погоди і закінчуючи необхідністю змінювати свої плани. Ви станете чутливими до того, що люди кажуть у вас за спиною. Все це вноситиме дисгармонію у ваше життя і породжуватиме марні спроби щось у ньому змінити.

У такому стані не слід піддаватися негайним бажанням, приймати важливі та необдумані рішення. Відмовтеся від незапланованих поїздок, термінових відряджень та непередбачених витрат. Не починайте нових справ, про які ви навіть не думали напередодні — вони не принесуть позитивних результатів.

На наступному тижні ви легко зможете гармонізувати свій стан і ухвалити єдино правильні рішення.

Водолій

Водолії цього тижня можуть відчути різкий занепад сил. Завжди активні, енергійні та невтомні представники цього знака будуть відчувати сильну перевтому та бажання побути на самоті.

Вам здаватиметься, що ви вичерпали свою енергію, а всі ваші успішні справи, на які витрачено багато сил, не знаходять гідної оцінки та схвалення оточуючих.

Щоб не заганяти себе в депресію, постарайтеся знайти спокійне, відволікаюче заняття або цікаве хобі і поринути в нього з головою. Організуйте собі відпочинок і вирушайте на природу. Вам вистачить кілька днів, щоб прийти у форму, зовсім інакше поглянути на реальність і зрозуміти, що ваші проблеми надумані.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress