У снігу на набережній знайшли тіло: упізнали Павла Прилучного

У мережі Інтернет з’явилися шокуючі кадри, на яких можна побачити тіло без ознак життя, лежаче в снігу на набережній. Багато користувачів впізнали на світлинах Павла Прилучного.

На холодній землі лежить знаменитий актор, одягнений у пальто, його повіки опущені. У наступному кадрі людина, яка тримає руки на грудях, робить йому штучне дихання. Звідси можна зробити висновок, що зірка кіно і серіалів не дихає. Багато людей, побачивши такі жахливі фотографії, були шоковані.

Актор Павло Прилучний опублікував свої фото, які підтверджують, що він знявся у наступній ролі. На знімках він підписав, що зйомки проекту “Вася не в собі” наближаються до завершення. Однак, деяких прихильників актора ця новина налякала.

“Хм, це, здається, є кінцівкою вбивства?” – звернулися до себе шанувальники з питанням.

До Чоловіка Зепюра Брутяна звернулися з проханням “не вмирати”. Дехто ж зазначив, що головне – щоб після цих “пригод” кумир залишився живим на знімальному майданчику. Однак очевидно, що Брутян є здоровим, повним сил і з нетерпінням чекає на вихід нового фільму зі своєю участю на екрани. Його фанати не можуть дочекатися цього моменту.

“Ви мене заінтригували! Бажаю успіху у завершенні зйомок. Чекаю з нетерпінням виходу фільму”, – поділилися з Павлом Прилучним користувачі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress