Учасниця “Холостяка” поділилася своєю історією про те, як її хлопець зрадив її з іншою дівчиною

Ліза Кондрашевська брала участь у дванадцятому сезоні телешоу “Холостяк” разом з Олексієм Топольським. Після закінчення проекту здавалося, що в неї склалися серйозні стосунки з хлопцем, але він несподівано зрадив її з іншою жінкою. До того ж, з його колишньою подругою.

Ліза, колишня круп’є з “Холостяка”, поділилася своїм романом зі своїми 44 000 фоловерами в Instagram. Вона зазначила, що вперше в житті повірила в прикмети після того, як розлучилася зі своїм хлопцем, який отримав годинник в подарунок. Проте, вона також додала: “Якщо ти обманюєш, ти мудак. Це очевидно навіть без годинника”.

Стало відомо, що учасниця “Холостяка 12” дізналася про те, що її хлопець, побачившись з нею, замовив собі послугу повії через телеграм. У зв’язку з цим, їхні стосунки були негайно розірвані.

Ліза заявляє на камеру, що це її перший раз, коли вона розуміє, що означає зрада звичайної людини. Однак, коли йдеться про повію, яку можна замовити через телеграм, це, на її думку, є нісенітницею.

Вона вже плаче і хоче закрити цю тему, сподіваючись, що це буде найгірший досвід у її житті. Як повідомляє 24tv, проте, вона пожартувала про те, що може поділитися своїми контактами, оскільки знає, з ким дівчина зрадила її.

“У мене є номер, є фотографії. Кому треба, приходьте до мене. Я дивлюся на себе в дзеркало і думаю: “Боже, яка ж я падлюка! Я вже поплакала, а тепер я щаслива. Алілуя. Це все досвід, я дуже вдячний життю за цей досвід”, – додав учасник “Холостяка”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress