Україна готується до похолодання: Дощі та грози у прогнозі на 3 червня

Шоу бізнес

Сьогодні, 3 червня, в Україні очікується зниження температури, особливо в західних, північних та деяких центральних регіонах країни.

На заході та півночі очікується прохолодніша температура, денні максимуми не перевищуватимуть +18°C – +20°C. Зниження температури також торкнеться деяких центральних областей. Жителям півдня, центральної частини та північного сходу слід очікувати дощі, зливи та грози, згідно з прогнозом погоди УНІАН.

У західному регіоні України сьогодні буде ясна і безхмарна погода, хоча і з пониженням температури до +18°C до +20°C. Однак у Закарпатській області повітря трохи прогріється до +23°C. Опадів не передбачається.

На півночі України сьогодні буде найпрохолодніше. Стовпчики термометрів не піднімуться вище +18°C – +19°C. Буде мінлива хмарність, без опадів.

У східній частині України очікується від +23°C до +25°C. У Харківській області можливі літні зливи, тоді як на решті території буде переважно безхмарно.

Центральна частина України матиме нерівномірний розподіл тепла. У Вінницькій, Черкаській та Полтавській областях температура повітря не перевищить +19°C – +20°C, тоді як в інших регіонах повітря прогріється до +21°C – +24°C. У деяких областях прогнозуються дощі, зливи та грози.

Дощі та зливи очікуються в Миколаївській та Одеській областях на півдні України. На решті території опади будуть мінімальними. Денна температура коливатиметься від +22°C до +26°C.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress