Український екстрасенс пророкує кінець війни з Росією у 2026 році: розкриті шокуючі подробиці

Відома екстрасенс і мольфарка Олена Стеценко передбачила, що війна між Україною і Росією завершиться у 2026 році. Своїм баченням майбутнього Стеценко поділилася з YouTube-каналом “Містична історія”, шокувавши глядачів своїми детальними прогнозами.

Стеценко передбачає повне припинення військових дій і всього, що пов’язано з війною, повернення миру і стабільності в Україну. Вона прогнозує, що всі невирішені питання, включаючи повернення Криму, звільнення українських в’язнів і засудження російського керівництва, будуть вирішені до 2026 року.

“Моя позиція щодо закінчення конфлікту між Україною та Росією полягає в поверненні нашої країни до територіальних меж, які були встановлені в 1991 році, відновленні нашого суверенітету над Кримом, звільненні всіх наших заручників та засудженні російських керівників, зокрема Путіна та його сторонників. Повернення втрачених коштів та майна, а також розшуку наших дітей, які були незаконно вивезені до Росії, також є невід’ємною частиною цього процесу.”

Прогноз Стеценка може стати полегшенням для багатьох українців, які роками живуть під загрозою обстрілів і насильства. Із закінченням війни Україна може розраховувати на мирне і процвітаюче майбутнє.

На завершення, передбачення екстрасенса про закінчення українсько-російської війни у 2026 році є променем надії для багатьох українців. Світ буде спостерігати за тим, як це передбачення збувається, і потенційні наслідки для російського керівництва можуть бути значними.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress