Український співак Ярослав Малий викликає суперечки своїм майбутнім концертом у Росії

Український співак Ярослав Малий, який здобув популярність як соліст гуртів “Tokio” та “Мачете”, викликав суперечки своїм рішенням виступити в Росії. Незважаючи на триваючий конфлікт між Україною та Росією, Малий анонсував концерти в кількох російських містах, включаючи Санкт-Петербург, Москву, Астану та Алмати. Цей крок обурив багатьох українців, які вбачають у ньому зраду своєї батьківщини.

Виправдання Малого щодо концерту: На своїй сторінці в Instagram Малий виправдовує своє рішення, стверджуючи, що своєю музикою він будує “храм єдності, любові, чистоти і добра”. Він вважає, що люди повинні об’єднатися і відкинути ненависть, страх і злість, щоб створити кращий світ. Однак багато українців розкритикували його заяву як лицемірну і корисливу, враховуючи триваючий конфлікт між Україною і Росією.

Біографія Малого: Малий народився в Кривому Розі, Україна, але більшу частину своєї кар’єри провів у Росії. У 2015 році він повернувся в Україну і записав альбом, присвячений війні на його батьківщині. Незважаючи на це, він продовжував виступати в Росії, що викликало критику з боку деяких українців, які вважають Росію агресором.

Рішення Малого виступати в Росії викликало палкі дебати серед українців, багато хто закликав до бойкоту його музики. Дехто звинувачував його у зраді батьківщини та продажі Росії, а інші захищали його право виступати там, де він обирає. Ця суперечка підкреслює постійну напруженість між Україною і Росією, яка розділила багатьох людей в регіоні.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress