...

Українського хореографа Влада Яму розкритикували за тролінг українців з Маямі

Влад Яма, відомий український хореограф і суддя шоу «Танці з зірками», зіткнувся з критикою за свої пости в соціальних мережах, які, як видається, висміюють його співгромадян. Останнім часом він ділиться ностальгічними фотографіями з довоєнних часів, намагаючись підбадьорити своїх земляків. Однак його дії обернулися проти нього: багато українців звинувачують його в тому, що він веде розкішний спосіб життя в Маямі, висміюючи тих, хто залишився вдома.

У своєму останньому пості в Instagram співак поділився фотографією з шоу «Хто зверху?», де він лежить без сорочки на слизькій скляній дошці, намагаючись відповісти на запитання ведучого. Він підписав знімок словами «Ми тримаємося», що тільки підлило масла у вогонь.

Влад Яма в Instagram

Багато українців образилися на пост Ями та звинуватили його в неповазі до своїх співгромадян. Дехто закликав його повернутися в Україну і на власні очі побачити боротьбу, а дехто назвав його нечутливим і відірваним від реальності.

Сам Яма захищався, кажучи, що не хотів нікого образити та що він просто намагався поділитися своїм досвідом, отриманим у Сполучених Штатах. Однак його виправдання мало заспокоїли критиків, і розділ коментарів до його посту був заповнений негативними відгуками.

Джерело фото: instagram.com/vladyama_official/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!