Улюблений кумир потрапив до лікарні: П’єху підключили до системи

По черзі потрапляють до лікарні сильні, красиві, молоді та відомі чоловіки. Шанувальники Романа Костомарова вже третій місяць поспіль не втомлюються молитися за його одужання, проте надії на його швидке видужання даремні. Недавно до лікарні потрапив ще один улюблений кумир мільйонів – співак Стас П’єха. Ця новина стала ще одним ударом для шанувальників, які тривожаться за стан здоров’я своїх улюбленців.

Артиста було госпіталізовано з тривожними симптомами, і лікарі вирішили застрахуватися, поклавши його під спостереження. Спочатку у Стаса П’єхи розвинулася легка гостра респіраторна інфекція, і на два дні стало краще. Проте потім хвороба повернулася з новою силою і атакувала його дихальні шляхи.

На соціальних мережах з’явилося фото, на якому видно руку Стаса П’єхи з крапельницею. Ймовірно, артиста підключили до системи зняття загальної інтоксикації.

Телеграм-канал 78/News повідомив, що у П’єхи був діагностований коронавірус.

Раніше Стас П’єха писав: “Ніхто не помер, але і корону не відмінили. Лікуємось, все буде добре. Живемо далі, бажаю всім удачі та чудової весни!”. Наразі здоров’я артиста значно поліпшилось, він продовжує проходити обстеження.

Стас П’єха повідомив у своєму акаунті: “Проходжу всі необхідні аналізи та отримую кваліфіковане лікування. Мій стан не викликає занепокоєння у лікарів, йдемо далі за їхнім планом. Дякую всім за підтримку та турботу”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress