В аптеці не купити: Існує п’ять доступних продуктів, які можуть допомогти уповільнити процес старіння

Здорові та енергійні можна залишатися довго, уникаючи серйозних захворювань, якщо включати у свій раціон звичайні фрукти та овочі. Вони є доступними й не дорогим джерелом поживних речовин.

Давайте відразу перейдемо до списку суперфудів, які можуть зупинити процес старіння. Вони ефективно борються з хронічним запаленням, яке дуже поширене серед людей в наші дні.

Останнє дослідження показало, що процес старіння має тісний зв’язок з процесом хронічного запалення. Які овочі можна вживати для запобігання вікових захворювань? Нижче ми опишемо найбільш ефективні з них.

Морква

може допомогти підтримувати здоров’я кісток

Морква, як варена, так і сира, містить велику кількість поживних речовин, деякі з яких можуть допомогти боротися з запаленням. Особливо багата морква на бета-каротин, який є каротиноїдом, необхідним для утворення вітаміну А в організмі. Цей вітамін може допомогти підтримувати здоров’я кісток та шкіри, особливо при старінні. Крім того, доведено, що вітамін А має протизапальні властивості.

Згідно з Journal of Functional Foods, морква може допомогти зменшити запалення та окислювальний стрес в організмі, а також зміцнити імунну систему. Таким чином, морква може бути корисною для здоров’я та допомогти боротися з різними захворюваннями.

Картопля

може допомогти зменшити рівень хронічного запалення

Картопля, звичайна для нас усіх, містить багато поживних речовин, клітковину, калій та вітамін С, і є ефективною у боротьбі з вільними радикалами. Але біла картопля, вважається справжнім суперфудом, який відомий своїми корисними властивостями у протидії віковим захворюванням. Регулярне вживання білої картоплі може допомогти зменшити рівень хронічного запалення, холестерину та артеріального тиску.

Болгарський перець

містить значну кількість вітаміну

За думкою дієтологів, цей універсальний овоч також може затримати появу ознак старіння. Солодкий перець містить значну кількість вітаміну С та вітаміну А, які є природними антиоксидантами.

Броколі

містять багато сульфурофанів

Згідно з публікацією, опублікованою в журналі Clinical Nutrition, було виявлено, що паростки броколі можуть знижувати маркери запалення, такі як С-реактивні білки. Броколі містять багато сульфурофанів, які є природними антиоксидантами і дуже корисними та протизапальними для здоров’я.

Листова зелень

листова зелень є корисним протизапальним продуктом

Листова зелень, така як шпинат, капуста, рукола, салат ромен та швейцарський мангольд, містять велику кількість вітамінів, мінералів та антиоксидантів, що корисно для організму. Вони є джерелом вітамінів А, С, Е і К, а також забезпечують організм залізом, калієм, кальцієм, магнієм та клітковиною. Згідно з дослідженнями Harvard Health, листова зелень є корисним протизапальним продуктом завдяки високому рівню антиоксидантів та поліфенолів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress