Вагітна Шарлотта Доусон випадково проговорилася про стать своєї другої дитини

Вагітна Шарлотта Доусон випадково розкрила стать своєї другої дитини у новому відео. У 30-річної Шарлотти вже є дворічний син Ной, якого вона виховує разом зі своїм партнером Меттом Сарсфілдом. Ще в лютому вони оголосили, що чекають на другу спільну дитину.

У новому відео Шарлотта проводить час зі своїм сином з великим задоволенням, тим часом як її майбутня дитина активно борсається в її животі. Пізніше вона знову звернулася до сина і пораділа тому, наскільки жвавою є її майбутня дитина. “О Боже мій, вона так божевільно рухається в моєму животі! Ноа, подивись, яка вона жвава”, – промовила вона. Чи збираєшся ти прийти і доторкнутися до дитини? І чи ти збираєшся годувати її чіпсами?

Шарлотта допустила помилку, коли показала свій “райдужний животик” у відео на соціальних мережах з гордістю. Новина про її вагітність з’явилася майже рік після того, як вона пережила жахливий викидень на 10 тижні. Шарлотта не звертала уваги на ненависників, які називали її товстою, і заявила, що не цікавиться думкою людей, коли насолоджується коливанням свого ростучого животика.

Їй довелося відповідати тролям, які називали її товстою. Фото: Instagram

Опублікувавши комедійне відео в Інстаграмі в істинному стилі Шарлотти, вона роздяглася до чорного бюстгальтера і відповідної білизни для кліпу. Вона розповіла про це своїм 1,3 мільйонам підписників: “Привіт. Чорт забирай. Я знаю, про що ви всі думаєте, прибери це, кохана. Прибери це, кохана!

“Але ні, я не приберу, тому що я збираюся потрясти моєю веселковою дитиною. Я покажу моєму райдужному малюку, як він трясеться.”

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress